Forum o Naruto

Forum w rozbudowie ale potrzebuje pomocy. Zajerestruj się pierwszy a zostaniesz moderatorem


  • Index
  •  » Kosz
  •  » Naruto:Ultimate Ninja Chalenge!

#1 2009-01-13 16:11:20

MZ

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 14
Punktów :   

Naruto:Ultimate Ninja Chalenge!

Ta gra jest wielkim przedsiębienciem! W porównaniu do "Way-a" tutaj zastosuje element bijatyki. Graficy i ci co znają Game Maker lepiej ode mnie (żeby podpowiedzieć) ZAPRASZAM!
Procent ukończenia: 0,3%

..................................................................................
Ułamek procenta do góry!
Mam już fabułe:
Pewnego dnia do Tsunade przychodzi naruto i mówi:Chcę zostać Hokage (w streszczeniu, może się tam nagadać)
Tsunade (równiesz w strzeszczeniu) daje mu zadanie:Każdy ninja dostanie monetę z swoim wizerunkiem, i zostanie ukryty, masz ich znaleźć i przynieść monety!
Dużo pracy rodacy...
.................................................................................
"Itachi i Kisame przechodzili tędy, kiedy Naruto wbiegł na nich jak szalony, Itachi spojrzał, i był gotowy do walki, ale Naruto nie miał czasu.(...)
W tym czasie dwójka z Akatsuki wyciągneła od Tsunade monety, Oro też tam był, jak widać, rozciągneło się to wielką skale!"(...)
Fragment fabuły, w którym chodzi o to,żeby i ci "devil ninja" w tym uczestniczyli"
.................................................................................
"A niby jak masz to zrobić?-zapytał Naruto, patrz i ucz się! - powiedziała Tsunade
I przed jego oczami stał 1-hokage żywy i prawdziwy"
Książka, ale tak to się zaczyna, jeśli chcerz dobrą gre
Chodzi tu to żeby ci nieżywi też uczestniczyli

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » Naruto:Ultimate Ninja Chalenge!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspawanie światłowodów zaproszenia-na-zamowienie.eu